Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Іоанн

БІОГРАФІЯ

Єпископ Хустської і Виноградівської єпархії Української православної церкви
Московського патріархату

Народився 14.03.1964 у м. Рівно в сім'ї робітника.
Освіта: Львівська духовна семінарія (1992); Київська духовна академія (1996).
19.08.1985 – рукопокладений архієпископом Волинським і Рівненським Даміаном в сан диякона.
22.02.1987 – рукопокладений єпископом Варлаамом в сан священика та призначений в Свято-Варваринську церкву в Рівненську обл.
07.1987 - настоятель Преображенського храму с. Трушівці Чигиринського р-ну Черкаської обл., Київська єпархія.
06.1991-25.12.1993 - єпископ відновленої УАПЦ. Повернувся в РПЦ.
31.12.1993 - постриг в чернецтво.
07.01.1994 - піднесений в сан ігумена.
02.08.1994 - митрополитом Київським і всієї України Володимиром піднесений в сан архімандрита та призначений секретарем Київської єпархії.
13.12.1996 - хіротонія.
13.12.1996-26.07.2000 - єпископ Переяслав-Хмельницький, вікарій Київської митрополії.
26.07.2000 - Єпископ Хустської і Виноградівської єпархії.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ




404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»